Apiprodukty ze Špičáku

Kontakt

Obrázek kontaktu

Štěpánka Dlouhá

Adresa:
Rodinná farmička Včelí ráj
Dlouhá 1016
Varnsdorf 407 47

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: +420 777 269 664

http://www.vceliraj.cz

Další údaje

Další údaje:

Apiprodukty, neboli včelí produkty, ze Špičáku jsou 100% přírodní látky produkované včelstvy chovanými tradičním způsobem na svazcích varnsdorfského Špičáku. Včelstva jsou umístěna na rozhraní luk a lesa, tak aby skladba včelí pastvy byla co nejpestřejší. Včely jsou chované v nástavkových úlech na dřevěných rámcích s voskovými mezistěnami. Štěpánka Dlouhá je mladá včelařka, která navazuje na rodinnou tradici včelařů a svými novými nápady zejména s voskovými odlitky se snaží přiblížit veřejnosti včelařství, jako jednu s tradičních činností tohoto regionu.


Včelí vosk Ze Špičáku:

Výrobkem jsou voskové odlitky s regionálními motivy sloužící jako drobná voňavá upomínka na region Českosaského Švýcarska (ledňáček, roubená chalupa, Mariina vyhlídka). Mohou být kdykoliv roztaveny a využity v domácnosti (např. při výrobě domácí kosmetiky, voskování dřevěného nábytku či bot, výrobě svíček apod.). Detaily každého výrobku jsou dodělány ručně.

Včelí med Ze Špičáku: je med, který svými chuťovými i vizuálními vlastnostmi výborně charakterizuje kraj, odkud pochází. Chutí vystihuje pestrou paletu porostů lesů a luk.

Platnost certifikátu
od: 28.02.2013
do: 28.02.2015